Puszczamy mega bańki!

przez | 2019-06-28

Hej. Dziś mam dla Ciebie wyjątkową grafikę. Przygotowałem 15 krótkich, ale bardzo właściwych porad jak puszczać bańki. Jeżeli tego jeszcze nie robiłaś a masz przed sobą popołudnie do zagospodarowania z dziećmi lub będziesz miała takie zadanie w swojej pracy to zachęcam do zapoznania się z tymi krótkimi informacjami.

Do stworzenia pokazu potrzeba też odpowiedniego sprzętu.

Tutaj nie zawodne będą duże sznurki na kijkach oraz płyn do baniek. Jeżeli zależy Ci na zabawie w domu możesz wszystko spróbować zrobić samemu. Tutoriali na internecie jest sporo – jak robić własne sznurki do puszczania baniek – wystarczy wpisać tą frazę, a wyskakuje kilka filmików. Jeżeli chodzi o płyn ogólnie dostępny przepis to mieszanie na ciepło: wody destylowanej 10x, płynu do mycia naczyń 1x i kilku kropel lub łyżeczek gliceryny. Oczywiście do samodzielnej weryfikacji na zasadzie prób i błędów.

Przykład zdjęciowy w linku: http://aleheca.pl/8-trikow-na-puszczanie-baniek-mydlanych-oraz-maly-sekret

Jednak, gdy przed nami festyn lub inna impreza dla klienta polecamy korzystanie z markowych produktów, które zapewniają niezawodność i poczucie bezpiecznej zabawy – wiemy, że składniki są dobrze i bezpiecznie dobrane. I tak jeżeli zależy Ci na sprawdzonym płynie to polecamy firmę TUBAN, która jest jedną z wiodących firm na rynku. Nasza firma korzysta z niej od bardzo długiego czasu i zawsze jest MEGA!

Mam nadzieje, że tym krótkim wpisem przybliżyłem trochę świat baniek mydlanych a może zachęciłem do prób pobawienia się tą atrakcją. A naprawdę warto. To jedna z uwielbianych czynności animatorów i dzieci podczas pikników i festynów.

Miłego dnia!