Książka

Cześć! Dziękuje Ci, że kliknąłeś 🙂

Przed Tobą

Ponad 2 lata różnorodnych pomysłów i przelewania kreatywnych myśli na infografiki z zabawami zamykamy w naszą pierwszą książkę


Skąd pomysł? Po publikacji 100 infografik na naszym profilu społecznościowym stwierdziliśmy, że uporządkujemy szereg zabaw w nich zawartych i zbierzemy w jedną całość. Dodatkowo planujemy dołożyć kilka inspiracji, aby wyszło ponad 200 zabaw zebranych. Dodatkowo przygotujemy kilka ważnych informacji przydatnych w tworzeniu kreatywnych zabaw. To wszystko stworzy spełniający wiele oczekiwań poradnik dla każdego, kto chce kreatywnie bawić się z dziećmi.

Co w niej znajdę? Zabawy są różnorodne a większość z nich została już opublikowana w formie infografik. Trwają korekty tekstów i połączenie wszystko w jedną inspirującą formę.

Dla kogo książka? Dla żądnych wiedzy nauczycieli, animatorów, osób pracujących z dziećmi – gro zabaw do wykorzystania w grupach przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Skłonimy się do stwierdzenia, że przyda się także rodzicom – wiele zabaw można przeprowadzić w formach indywidualnych w domowym zaciszu. Do postawienia na półce w domu lub placówce oświatowej!

W jakiej formie będzie dostępna? Planujemy wydawnictwo papierowe oraz w formie elektronicznej.

Jak długo będzie trwało wydanie książki od momentu mojego zapisu do fizycznego posiadania?  To wszystko zależy od kilku działań. Liczymy, że będzie do zakupienia już w marcu.

Jak cena książki? O tym będziemy pisać w późniejszym okresie. Wpływ na to będzie miała jakość papieru, okładki czy skład materiału. Cena wyjściowa 29,90 zł może jeszcze delikatnie wzrosnąć.

Czy będzie promocja na książkę? Oczywiście, specjalną ofertę przygotujemy w przedsprzedaży zapisanych na listę zainteresowanych, którą tworzymy. Do tej grupy zainteresowanych będziemy odzywać się w pierwszej kolejności ze specjalną ofertą.

Dlaczego warto abym wpisał się na listę przedsprzedaży? Plan wydania książki w formie papierowej jest skomplikowany, dlatego chcemy wcześniej poznać zainteresowanie. Planujemy wysyłać kilka ciekawych wiadomości z procesu tworzenia tego wydania np. przykładowe strony. Chcemy, zapytać o opinie, które pomogą dostosować skład do potrzeb czytelnika. Na koniec jako pierwszym wyślemy ofertę przedsprzedaży. Przypominamy, że wpisanie się na listę nie skutkuje obowiązkiem zakupu.

Czy nie wystarczy być w newsletterze Animator z pasją? Tworzymy grupę zainteresowanych, ponieważ chcemy stworzyć grupę, która jest zainteresowana konkretnie tą pozycją i z Nią w pierwszej kolejności dzielić się wiadomościami.

Gdzie będzie można ją kupić? Na początek tylko w naszym tworzącym się sklepie internetowym.

Masz inne pytania? Zadaj je w odpowiedzi do maila potwierdzającego subskrypcję lub na email biuro@animatorzpasja.pl

O autorze:

Cześć jestem Mateusz – Mam za sobą ponad 15 lat działań w branży animacyjnej i 10 lat pracy szkole podstawowej. Nauczyciel wychowania fizycznego i świetlicy. Bawię z dziećmi bardzo długo a od 2 lat również realizuje ciekawe pomysły razem ze swoją córką Różą.

W branży animacyjnej stworzyłem wiele ciekawych projektów między innymi #AnimatorZpasja. Moje zamiłowania do działania pozwoliły odnosić wiele sukcesów, które skutkowały pozytywnymi opiniami klientów w firmie oraz nagrodami w szkole.

Pora na rok 2019 i pokazanie chętnym osobom jak otworzyć swoją głowę na inspirujące podejście do tworzenia zabaw. Zapraszam

fot. Łukasz Lic Pozytywstudio