Kreatywne pomysły prosto na mail

przez | 2018-12-17

Dzień Dobry. Ostatnio na naszej pojawiła się nowa opcja zapisania się na newslettera. Nasza robocza nazwa to: Z pasją do zabawy. Poniżej kilka istotnych pytań i odpowiedzi. Zaczynamy!

Nasze plany? Jeżeli odwiedzasz naszą stronę www lub profil Facebook – za co Ci bardzo dziękujemy – widzisz jak wspólnie z moim zespołem staramy się publikować wiele ciekawych inspiracji i pokazywać jak się bawić z dziećmi. Nadszedł czas, aby pójść krok dalej i stworzyć dla zainteresowanych szersze spektrum. Dlatego rok 2019 będzie obfitował w częstsze działania na stronie, w social mediach, w sieci (kurs) i  w terenie (szkolenia i warsztaty). To będzie naprawdę coś!

Dlaczego zdecydowaliśmy się na newsletter email? Natłok stron, social i grup powoduje, że nasze publikacje docierają do coraz bardziej ograniczonej liczby naszych obserwujących. Mamy nadzieje, że email spowoduje, że info nie ucieknie po paru sekundach przejścia przez scroll, ale zostanie na dłużej i może dzięki temu uda się dotrzeć z informacją do Ciebie 🙂

Czego będziecie się dowiadywać z naszego mailingu? Co weekend będziemy wysyłali maila zbiorczego, w którym poinformujemy Cię co u Nas słychać, o czym można obecnie poczytać, może dodamy ciekawe linki i zawsze postaramy się o trochę wartości.Czasami może być częściej 🙂 zwłaszcza, gdy będziemy bardzo chcieli o czymś poinformować!

A jeżeli ta forma mi nie odpowiada ? To też ważne, na dole każdego maila jest link do wypisania się z listy. Dane (imię i mail) zostają wtedy automatycznie usunięte!

Ostatnio ciągle pojawia się słowo MEGA lub WOW, dlaczego? Ponieważ będziecie mile zaskoczeni, tym co pojawi się w sieci. Możemy głośno napisać: Projekt Animator z pasją dołącza do panujących trendów i liczy na wielki krok do przodu.

A na koniec link do naszego nowego PDF! 🙂 o tu –> kliknij tu.

Na dziś tyle wiadomości 😉 Miłego dnia!